Wycieczka do fabryki bombek

PPH Vitbis, zwane popularnie fabryką bombek choinkowych, działa 23 km od Jawora, w Złotoryji. Dzieci na zajęciach rozmawiały o zbliżających się świętach i choince. Panie postanowiły zapoznać dzieci i przybliżyć temat: Jak powstają ozdoby choinkowe. Dwie nasze grupy Pracusie i Zuchy pod opieką Pań: Ewy Mackiewicz, Barbary Leonowicz,Marii Bródka, Wandy Piechura, Marzeny Świątoniowskiej wybrały się 13.12.2007r na wycieczkę do zakładu.Nad bezpieczeństwem dzieci czuwał także Pan Paweł Kurzydło- przewodniczący Rady Rodziców i Pani dyrektor Krystyna Korybska. Dzieci poznały cykl produkcyjny ozdób choinkowych. Na pamiątkę pobytu każde dziecko otrzymało bombkę z wypisanym własnym imieniem. Przedszkole otrzymało gratis pudełko ozdób choinkowych. Cel wycieczki został osiągnięty, dzieci pełne wrażeń, bezpiecznie wróciły do przedszkola.