sobota, 31 października

U Babci i Dziadka Magdusi

Dzieci 3-5 letnie z naszego przedszkola , korzystając z uprzejmości Pani Grażyny i Mariana Warsińskich, mogły 18.06.2008 roku przebywać w Ośrodku Turystyczno- Szkoleniowym „Magdalena” w Grobli. Dzieci zobaczyły Pałac z XVI w , który jest zabytkiem i przydworski budynek tzw.Bronówkę.
W sali bankietowej dzieci otrzymały z okazji zakończenia roku szkolnego – kolorowanki. Pani Grażyna, Babcia Magdy, nie ukrywała radości , że w tym wspaniały mmiejscu , może gościć tak dużo dzieci( 86) i że dzieci świetnie się czują. W Parku dzieci mogły się wybiegać i bezpiecznie bawić. Posiłki na ławeczkach i przy ognisku, które przygotował Dziadek Magdy, smakowały jak nigdy dotąd.
Zauroczeni jesteśmy miejscem, wspaniałe miejsce do wypoczynku w kontakcie z przyrodą. Te 100 letnie dęby, klony, jesiony, lipy cieszą oczy ludzkie, prawdziwe żywe pomniki przyrody, oddziaływują pięknem. Dziękujemy za zaproszenie. Jesteśmy zauroczeni. Przyjedziemy jeszcze nieraz.