Konkurs na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową

16.12.2008 r Finał VI edycji konkursu na najciekawszą „Szopkę Bożonarodzeniową”. Nasze przedszkole reprezentowały : szopka wykonana przez „Pracusiów” pod kierunkiem Pani Romy i szopka Państwa Kurzydło. Indywidualnie szopkę zgłosiła do konkursu Basia z mamą. Wszystkie szopki były ciekawe i oryginalne. Komisja z naszych szopek wyróżniła szopkę” Pracusiów „wykonaną z plasteliny. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom.

13.12.2007r o godz. 17 w Muzeum Regionalnym ,nastąpiło roztrzygnięcie konkursu na najciekawszą „Szopkę Bożonarodzeniową” Była to już V edycja konkursu. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Publiczne Nr4 w Jaworze. Obecni byli przedstawiciele władz lokalnych i kuratorium oraz wielu uczestników konkursu.W konkursie wzięło udział 39 szopek wykonanych przez dzieci z rodzicami. Nasze przedszkole reprezentowały trzy rodziny.
Komisja konkursowa przyznała I miejsce szopce wykonanej przez Mikołaja Kurzydło z Rodzicami.Serdecznie gratulujemy!
Szopka wykonana przez Marysię Babijczuk z Rodziną i szopka Państwa Kurzawskich też się okazale reprezentowały i dla nich też składamy gratulacje. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. W programie artystycznym wystąpił zespół młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego. Montaż słowno – muzyczny kolęd i pastorałek wprowadził wszystkich obecnych w nastrój świąteczny.Dziękujemy organizatorom i nauczycielom za dobrą współpracę z rodzicami.