Konkurs Kolędniczy”Jaworskie Gody”

17.01.2009r  godz. 16:00 Finał XI Powiatowego Konkursu Kolędniczego” Jaworskie Gody” W konkursie z naszego przedszkola wzięły udział Ważniaki – dzieci 6 letnie, przygotowane przez Panie:Marzannę i Ewę. W kategorii przedstawienia jasełkowe zajęły I miejsce . W nagrodę wystąpiły jeszcze raz na scenie Teatru Miejskiego , otrzymały słodycze , dyplom  , mini wieżę i tablicę do rysowania. W kategorii utworów wokalnych nasze „Pracusie”- dzieci 5 letnie przygotowane przez Panie: Romę i Ewę, zajęły II miejsce. W nagrodę otrzymały słodycze, dyplom, klocki, grającą gitarę. Gratulacje dla wszystkich z życzeniami dalszych sukcesów.

A tak prezentowały się „Pracusie”

17.01.2008 o godzinie 10:00 rozpoczął się już X Powiatowy Konkurs Kolędniczy „Jaworskie Gody”. Z naszego przedszkola w konkursie wzięły udział dzieci 6 letnie „Ważniaki”, przygotowane przez panią Marzannę B. Do ostatniej chwili nie było wiadomo czy zespół wystąpi, bo 50% dzieci z grupy zachorowało na grypę. Pani, dzieci i rodzice jednak nie zrezygnowali. „Ważniaki „wystąpiły w niepełnym składzie i przedstawiły jasełka „Posłuchaj Jezuniu bajka będzie długa”.
Należą się im duże brawa.
Ostatnie przygotowania w garderobie, za chwilę wystąpią pierwsze na scenie teatru.

Na widowni zgromadzili się ” Pracusie”, dzieci z innych przedszkoli, rodzice , babcie i dziadkowie.

ROK SZKOLNY 2006/2007
18.01.2007r o godzinie 10:00 rozpoczął się IX Powiatowy Konkurs Kolędniczy „Jaworskie Gody”, organizatorem konkursu jest Jaworski Ośrodek Kultury. Na scenie Teatru Miejskiego w pierwszym dniu konkursu występowały zespoły dziecięce w wieku przedszkolnym. Z naszego przedszkola zgłosiły się trzy grupy: „Pracusie” – dzieci 4-5 letnie, „Ważniaki” – dzieci 6 letnie, „Zuchy” – dzieci 6 letnie. Wszystkie dzieci miały szansę odegrać swoje role na scenie i w obecności publiczności. Pokonały nieśmiałość, dobrze się spisały a publiczność nagradzała dzieci oklaskami. Do teatru przybyły całe rodziny aby podziwiać talenty dzieci.Spotkaliśmy też dzieci , które chodziły do naszego przedszkola , dziś są już uczniami klas młodszych Szkoły Podstawowej Nr5 i zdobywają laury na scenach teatru. A wszystko się zaczęło już w przedszkolu. To nasi nauczyciele rozbudzają zainteresowanie teatrem, a później to dalsze wspieranie i konytynuacja. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Jury w tym roku wyróżniło dzieci w wieku przedszkolnym z Przedszkola Publicznego Nr4.
Tak prezentowały się na scenie nasze ” Pracusie” pod okiem nauczycielki Marzanny Barańskiej i Ewy Mackiwicz.
Stroje przygotowali rodzice.

A tak reprezentowały się „Zuchy”po kierunkiem nauczycielki Emilii Szylar.
Stroje przygotowali rodzice.

.
To są nasze „Ważniaki” przygotowane przez nauczycielki Panią Irenę Mirocha i Ewę Sulecką.
Stroje przygotowali rodzice

Jury obraduje

Każdy zespół otrzymał dyplom podziękowania za ucestnictwo, cukierki, zabawki i bajkę.
Dziękujemy organizatorom.