Imieniny „Akademii Krasnoludków”

Rok szkolny 2008/2009 Takie można było usłyszeć komentarze ….” Zawsze jest ładnie, ale w tym roku jest jeszcze ładniej..” Bardzo nam miło i dziękujemy.
26.09.2008 o godz. 14:30 odbyła się w ogrodzie przedszkolnym uroczystość.

Rok szkolny 2007/2008

09.10.2007r o godzinie 15:30 odbyły się Drugie Imieniny „Akademii Krasnoludków”. Uroczystość odbywa się w ogrodzie przedszkolnym, bo jest dużo miejsca dla wszystkich. Ze względu na częste opady deszczu , termin uroczystości przesunęliśmy z września na październik.Już nie było tak ciepło jak w ubiegłym roku, dzień był chłodniejszy ale bez opadów.Zaproszeni goście , rodzice, dziadkowie i całe rodziny zgromadzili się w naszym przedszkolnym „amfiteatrze”. Dzieci w kolorowych czapeczkach usiadły w pierwszych rzędach.Przybyły też dzieci z PP-8 im”Kubusia Puchatka”. Zgodnie z programem własnym ” Moje Przedszkole” dzieci poznają historię przedszkola oraz kultywujemy tradycje przedszkolne. Nasze przedszkole ma już 57 lat powstało 01.10.1950r a 30.09.2005r otrzymało imię „Akademia Krasnoludków” i stąd się narodził pomysł obchodzenia imienin.Życzenia i kwiaty i kosz cukierków dla dzieci, na ręce Pani Dyrektor Krystyny Korybskiej złożyli : Pan Stanisław Laskowski Starosta Powiatu Jaworskiego, Pan Mariusz Barański Przewodniczący Rady Powiatu, Pan Andrzej Madej Przewodniczący Rady Miasta, Pan Waldemar Struzik Przewodniczący Komisji Oświaty Rady Miejskiej, Pan Wojciech Sokołowski kandytat na posła do Sejmu RP.Były też życzenia od Pani Dyrektor PP-8 Marii Żurawskiej, Rady Rodziców i Pracowników przedszkola. Dzieci przedstawiły krótki program artystyczny.W programie artystycznym zatańczyły też mamy ze swoimi córeczkami. Pani Dyrektor pasowała dzieci na przedszkolaka i nadawała imiona poszczególnym grupom. W nagrodę dzieci otrzymały medale z imieniem grupy i pluszowe zwierzątka na oddział. Pani dyrektor podkreśliła,że nasze dzieci nie tylko dbają o pluszowe zwierzątka , ale też o wszystkie zwierzątka żywe , zgodnie z programem „Jestem częścią przyrody”. Dzieci za swoje umiejętności i postawę zasłużyły sobie na duże kawałki tortu.
Trzy torty imieninowe przekazane od jaworskich cukierników i pyszne ciasta przygotowane przez rodziców były pyszne. Do tańca przygrywał Pan Bogdan Ryś.Uroczystość była prowadzona przez Panią Barbarę Leonowicz , według jej własnego scenariusza.
Wszystkim sponsorom ,rodzicom ,dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości.

Rok szkolny 2006/2007

29.09.2006r odbyły się Pierwsze Imieniny „Akademii Krasnoludków”.Cała uroczystość przebiegała zgodnie z scenariuszem opracowanym przez nauczycielkę Panią Barbarę Leonowicz. Swoją obecnością zaszczycili nas przyjaciele przedszkola, władze miasta, rodzice i już dorośli absolwenci przedszkola. Wszystko nam sprzyjało, pogoda wymarzona, sponsorzy hojni, rodzice chętni i otwarci na nasze propozycje, dzieci radosne, śliczne i przygotowane do przyjęcia ich w poczet krasnali. Pasowania dokonywała Pani dyrektor Krystyna Korybska. Krasnale przedstawiły krótki program artystyczny.Na scenie naszego „amfiteatru” zebrała się spora grupa Rodziców i Babć , którzy uczęszczali jako dzieci do naszego przedszkola.Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie, odśpiewaliśmy razem Sto Lat i zatańczyliśmy poloneza. Do tańca przygrywał nam zespół Pana Bogdana Rysia.No i oczywiście były wspaniałe torty i smaczne ciasta, które zawdzięczamy rodzicom dzieci i sponsorom cukiernikom.

Tak się bawią krasnale