Ferie na wesoło

W czasie ferii zimowych od 29.01.2007r do 11.02.2007r w naszym przedszkolu jest realizowany program opracowany przez nauczycielkę Panią Barbarę Leonowicz „Ferie na wesoło” a w nim zajęcia plastyczne- malowanie,origami z kwadratów,formy płaskie z kółek, teatralne, budowle ze śniegu i saneczkowanie jeżeli będą warunki atmosferyczne,zajęcia w bibliotece, wycieczki , spacery, gry i zabawy sportowe, gra w warcaby,zabawy wg Batii Strauss i innych metod wyzwalających aktywność twórczą.Spotkania międzyprzedszkolne- wzajemne odwiedziny i wspólne zabawy integracyjne, robienie zdjęć w plenerze,zabawy edukacyjne z komputerem, dyskoteka- bal karnawałowy w papierowym przebraniu wykonanym przez same dzieci. Dzieci uczęszczające do przedszkola nie powinny się nudzić.

Nie ma śniegu, więc wycinamy,rysujemy, składamy origami z kwadratów, budujemy budowle przestrzenne i bawimy się zabawkami.Jutro pójdziemy do biblioteki. Czas mija szybko.

Śpiewamy, gramy i tańczymy . Jest wesoło.

Bawimy się w teatr.Wybieramy stroje i sami tworzymy .

Dużo wycinamy .To jest karmnik dla ptaków

Poćwiczymy nóżki i rączki i posłuchamy jak się gra w warcaby.
Pani Małgosia omawia zasady gry.Niektore dzieci już wiedzą na czym polega gra.

Bibułkowa rewia mody.

A my teraz trochę odpoczniemy

Odwiedziła nas Wiktoria .W poniedziałek będzie już dużo dzieci .Ferie się skończyły

Do zobaczenia.