sobota, 17 kwietnia

Bal w krainie wesołków

26.01.2007r w naszym przedszkolu odbył się bal. Pippi na bal zaprosiła smutną królewnę, bo uważała że w naszej „akademii „zmieni się jej nastrój, gdy zobaczy tyle wesołych i uśmiechniętych przebierańców. Krasnale, Pippi, Pinokio cały czas rozweselali królewnę. Pippi stroiła śmieszne miny i sztuczki, Pinokio zaproponował taniec z balonami i przestał kłamać, krasnale śpiewały jej piosenkę i tańczyły a dzieci podały jej ręce i się z nią zaprzyjaźniły. Bo nasze dzieci są bardzo uczuciowe i koleżeńskie. A potem to już wszyscy podali sobie ręce, bo wesołych było coraz więcej. Do tańca przygrywał zespół Pana Bogdana Rysia, a Pani Natalia śpiewała i prowadziła zabawy z dziećmi. Przyjechała do naszego przedszkola na specjalne zaproszenie królewny. Bal przebiegał według scenariusza nauczycielki Małgorzaty Bernatowicz, która wcieliła się w rolę smutnej królewny. Pani Wanda Piechura odegrała Pippi , a Pinokia Pani Ewa Mackiewicz. Pozostali pracownicy przedszkola to krasnale. Bal bardzo podobał się dzieciom, był czas na tańce, zabawy i poczęstunek. Na zakończenie balu dzieci wraz z dużyni krasnalami zaśpiewały własną piosenkę na melodię ” My jesteśmy krasnoludki”

Dziś w przedszkolu bal, nad bale
Bo się bawią tak krasnale
Nie miej stesu ani żalu
Rozweselisz się na balu
Badźmy zdrowi i weseli
I nie tylko od niedzieli
Następnie dobra wróżka rozdała dzieciom czerwone jabłuszka
2 Comments

  • Agnieszka B.

    Jako rodzic miałam okazję uczestniczyć w tegorocznym balu karnawałowym. Bardzo podobała mi się organizacja imprezy ale szczególnie chciałam zwrócić uwagę na niesamowite zaangażowanie w zabawie z dziećmi wszystkich Pań, w tym także Pani dyrektor! Jestem pod wrażeniem! Moja córeczka także miło wspomina bal- co jest na pewno najcenniejszą recenzją. Był to zresztą jej pierwszy w życiu Bal karnawałowy. W jej imieniu dziękuję za świetną zabawę!

  • Anonim

    Ja osobiscie nie mogłam być na balu w tym roku i bardzo tego żałuje bo z opowiadań mojego syna i ze zdjęć wynika iż był to wspaniały i nie zapomniany karnawał 2007 r. Chciałabym bardzo podziękować Pani dyrektor i wszystkim pracownikom za trud i zaangażowanie w dobrą zabawę naszych dzieci. Bardzo jestem zadowolona że moje dziecko chodzi właśnie do tego przedszkola.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content