sobota, 31 października

Bal w krainie wesołków

26.01.2007r w naszym przedszkolu odbył się bal. Pippi na bal zaprosiła smutną królewnę, bo uważała że w naszej „akademii „zmieni się jej nastrój, gdy zobaczy tyle wesołych i uśmiechniętych przebierańców. Krasnale, Pippi, Pinokio cały czas rozweselali królewnę. Pippi stroiła śmieszne miny i sztuczki, Pinokio zaproponował taniec z balonami i przestał kłamać, krasnale śpiewały jej piosenkę i tańczyły a dzieci podały jej ręce i się z nią zaprzyjaźniły. Bo nasze dzieci są bardzo uczuciowe i koleżeńskie. A potem to już wszyscy podali sobie ręce, bo wesołych było coraz więcej. Do tańca przygrywał zespół Pana Bogdana Rysia, a Pani Natalia śpiewała i prowadziła zabawy z dziećmi. Przyjechała do naszego przedszkola na specjalne zaproszenie królewny. Bal przebiegał według scenariusza nauczycielki Małgorzaty Bernatowicz, która wcieliła się w rolę smutnej królewny. Pani Wanda Piechura odegrała Pippi , a Pinokia Pani Ewa Mackiewicz. Pozostali pracownicy przedszkola to krasnale. Bal bardzo podobał się dzieciom, był czas na tańce, zabawy i poczęstunek. Na zakończenie balu dzieci wraz z dużyni krasnalami zaśpiewały własną piosenkę na melodię ” My jesteśmy krasnoludki”

Dziś w przedszkolu bal, nad bale
Bo się bawią tak krasnale
Nie miej stesu ani żalu
Rozweselisz się na balu
Badźmy zdrowi i weseli
I nie tylko od niedzieli
Następnie dobra wróżka rozdała dzieciom czerwone jabłuszka

• Agnieszka B.

Jako rodzic miałam okazję uczestniczyć w tegorocznym balu karnawałowym. Bardzo podobała mi się organizacja imprezy ale szczególnie chciałam zwrócić uwagę na niesamowite zaangażowanie w zabawie z dziećmi wszystkich Pań, w tym także Pani dyrektor! Jestem pod wrażeniem! Moja córeczka także miło wspomina bal- co jest na pewno najcenniejszą recenzją. Był to zresztą jej pierwszy w życiu Bal karnawałowy. W jej imieniu dziękuję za świetną zabawę!

• Anonim

Ja osobiscie nie mogłam być na balu w tym roku i bardzo tego żałuje bo z opowiadań mojego syna i ze zdjęć wynika iż był to wspaniały i nie zapomniany karnawał 2007 r. Chciałabym bardzo podziękować Pani dyrektor i wszystkim pracownikom za trud i zaangażowanie w dobrą zabawę naszych dzieci. Bardzo jestem zadowolona że moje dziecko chodzi właśnie do tego przedszkola.