W Krainie Ekoludków – Bal 2008

Bal odbył się 28.01.2008 w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa ul. Parkowa 5. Dzień był słoneczny, przyjemny, więc dzieci spacerkiem przeszły do sali balowej. Stroje rodzice przewieźli samochodami i wszystko się ładnie rozpoczęło. O godzinie 10:00 pani dyrektor powitała wszystkich, życząc wspaniałej zabawy , milych wrażeń, niezapomnianych chwil. Na początku dzieci, przy muzyce pana Bogdana, prezentowały swoje przepiękne stroje, kłaniając się w stronę rodziców. Cały czas dzieciom towarzyszyła Leśna Wrózka( Pani Irena), Zajączek( Pani Wanda), Wiewiórka( Pani Agnieszka) oraz wszyscy pracownicy przedszkola, przebrani za kwiatki, ptaszki i zwierzątka. Zajączek kicał wśród dzieci i proponował coraz to inne zabawy, konkursy, zagadki. Był też czas na tańce, pląsy, zdjęcia i na zdrowy poczęstunek( soki, jogurty, owoce).Dla wzmocnienia kostka czekolady. Czas szybko mijał i gdy wskazówki zegara wskazały godzinę 13:00 bal się zakończył, pozostały tylko wspomnienia.