Bal odbył się 28.01.2008 w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa ul. Parkowa 5. Dzień był słoneczny, przyjemny, więc dzieci spacerkiem przeszły do sali balowej. Stroje rodzice przewieźli samochodami i wszystko się ładnie rozpoczęło. O godzinie 10:00 pani dyrektor powitała wszystkich, życząc wspaniałej zabawy , milych wrażeń, niezapomnianych chwil. Na początku dzieci, przy muzyce pana Bogdana, prezentowały swoje przepiękne stroje, kłaniając się w stronę rodziców. Cały czas dzieciom towarzyszyła Leśna Wrózka( Pani Irena), Zajączek( Pani Wanda), Wiewiórka( Pani Agnieszka) oraz wszyscy pracownicy przedszkola, przebrani za kwiatki, ptaszki i zwierzątka. Zajączek kicał wśród dzieci i proponował coraz to inne zabawy, konkursy, zagadki. Był też czas na tańce, pląsy, zdjęcia i na zdrowy poczęstunek( soki, jogurty, owoce).Dla wzmocnienia kostka czekolady. Czas szybko mijał i gdy wskazówki zegara wskazały godzinę 13:00 bal się zakończył, pozostały tylko wspomnienia.

4 komentarze

  1. Bardzo ładnie, kolorowo. Piękne stroje dzieci i Pań. Dziękuję za piękny bal – mój synek jest zachwycony!

  2. Dziękujemy za uznanie. Cieszymy się, że dzieciom się podoba, że nasze działania sprawiają im radość. Piękne stroje dzieci, to zasługa rodziców. Mamy dobrą współpracę rodziców z przedszkolem.

  3. Po raz kolejny będziemy miło wspominać bal karnawałowy, który i w tym roku był świetnie zorganizowany, a dzieci zachwycone! Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w imieniu swoim i Mądrusia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content