Rok szkolny 2022/2023 Oddział „Pracusie” czynny od 7:00- 16:00

Nauczycielka wiodąca Pani Anna Kamińska.

Ponadto w grupie pracuje Pani Marzanna Barańska, Pani Izabela Ziętek,

4 godziny dydaktyczne w tej grupie ma dyrektor przedszkola.

woźna oddziałowa Pani Teodozja Gibała.

Spotkanie międzypokoleniowe w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Temat przewodni „Orły i orlęta”

17.10.2022r przedszkolaki były na wycieczce ” Cicha Bartna” w Bolkowicach w Zagrodzie Edukacyjnej. Pan Marek właściciel zagrody opowiedział dzieciom o Grodzisku. Potem pokazał dzieciom zwierzęta: konie, owce, królika, tresowane kozy. Dzieci poznały na podstawie obserwacji jak powstaje miód, nauczyły się piosenki o mrówkach, Pan Marek grał na akordeonie . Dzieci również piekły podpłomyki, budowały ul, robiły świeczki z wosku pszczelego, bawiły się na placu zabaw i zjeżdżały na linach. Były bardzo zadowolone z wycieczki.

Rok szkolny 2021/2022

Grupa dzieci 5 letnich. Oddział czynny 7-16.

Nauczycielki: Panie Barbara Leonowicz i Karolina Romanowska

Woźna oddziałowa: Pani Joanna Mertins

język angielski – Pani Oliwia, religia – Ksiądz Jarosław, rytmika- Pani Emilia

kontakt e- mail: pracusie@krasnoludek.net.pl

Dzień Rodziny. Spotkanie z rodzicami odbyło się 03.06.2022 r. Panie zadbały żeby to spotkanie było miłe i serdeczne. Dzieci wystąpiły w programie artystycznym przygotowanym dla swoim kochanych rodziców. Można było zauważyć wielką radość u dzieci, rodziców i pań.

Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej „Cicha Bartna” 20.05.2022

Dzień Pluszowego Misia -25.11.2021

Znamy Prawa Dziecka

Robimy pyszne kanapki

Koncert w Kościele Pokoju

Rok szkolny 2020/2021.Grupa dzieci 5 letnich. Oddział czynny od 7:00 do 16:00. Nauczycielki; Pani Wanda i Pani Gabrysia, woźna oddziałowa Pani Wioletta.

kontakt e- mail: pracusie@krasnoludek.net.pl

” Pracusie” pod kierunkiem Pani Wandy P. wzięły udział w Festiwalu Piosenki i Tańca ” Słoneczny Uśmiech”, który się odbył 01.06.2021 na scenie naszego „mini amfiteatru” w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci zaśpiewały piosenkę solo i grupową. Przepiękny śpiew dzieci i improwizacja ruchowa wprowadziła radosną atmosferę. Komisja powołana przez JOK , oceniła występ przedszkolaków celująco. Zajęliśmy I miejsce. Gratulujemy. Organizatorem Festiwalu Piosenki i Tańca ” Słoneczny Uśmiech” jest JOK. W tym roku to już 22 edycja. Przedszkolaki z jaworskich przedszkoli, występowały na terenie swoich placówek. Dziękujemy.

Jaworski Ośrodek Kultury ogłosił Konkurs na Wielkanocną Kartkę Gminy 2021 . Z grupy ” Pracusie” za pracę zbiorową dziewczynki otrzymały III miejsce. Gratulujemy. Dziękujemy organizatorom za dyplomy i nagrody.

Skip to content