niedziela, 1 sierpnia

Kronika „Wielkiego Balu Księżniczek”

Wysłaliśmy na konkurs  do Firmy Egmont Polska Sp.zo.o , 01-029 Warszawa ,  Kronikę „Wielkiego Balu Księżniczek”. Pracowały nad nią dzieci z poszczególnych grup pod kierunkiem Pań nauczycielek. Czy kronika okaże się najpiękniejsza, pomysłowa, oryginalna dowiemy się 1.04.2009. Wszyscy jesteśmy pewni, że tak. Jak nas oceni komisja, to się okaże. Poinformujemy.

dscf5435

dscf5389

dscf5447

dscf5451

4 Comments

  • Bożena Kochanowska

    Wspaniała kronika z balu .Moje przedszkole też brało udział w tej imprezie. Wszyscy wspaniale się bawili, ale potem było masę pracy, dlatego potrafię docenić wasze dzieło.Pozdrawiam wszystkie przedszkolaki i wasze wspaniałe panie.Chciałabym dołączyć do waszych znajomych .Jesteśmy przedszkolakami z Oddziałów Przedszkolnych przy Zespole Szkół w Łękach Dolnych i liczymy na waszą przyjażń.J eszcze raz pozdrawiamy was wszystkich.

  • Dziękujemy Pani Bożenie za miły komentarz i pozdrowienia. Cieszymy się że możemy przyłączyć Was do naszych znajomych. Na pewno wiele nas łączy i mamy dużo sobie do powiedzenia. Z pozdrowieniami „Akademia Krasnoludków”.

  • jola

    Gratuluję wspaniałego pomysłu ! Nasz oddzial”0″ po raz pierwsy w tym roku przyłącza sie do wielkiego balu księżniczek

  • Bożena W

    Piękna kronika, zdaję sobie sprawy, że to wymagało wiele poświęceń i czasu ponieważ sami przystąpiliśmy do tego konkursu w tym roku. Pozdrowienia :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content