Akademia Krasnoludków

Walentynki

Co się dzieje?

Tablica Ogłoszeń

Ruszyła strona www.kula.gov.pl nowy projekt Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, skierowany dla najmłodszych, młodszych i trochę starszych. Można zwiedzać, rysować, grać i słuchać. Na stronie znajduje się interaktywny przewodnik po polskich miastach: Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Toruniu, Żelazowej Woli i Wrocławiu.
Sierpień 2014
« cze

• Kasia: Polecam książeczkę bardzo ładna bajka wpadająca szybko w ucho
  • maciek: to jest fajne poprosze autora o 2 część