Akademia Krasnoludków

Przedszkole Publiczne Nr 2 w Jaworze

Konkurs plastyczny „Wiosna w oczach dziecka”

18.05.2007r w Przedszkolu Publicznym Nr8 im „Kubusia Puchatka” w Jaworze, nastąpiło roztrzygnięcie konkursu plastycznego „Wiosna w oczach dziecka”. Wszystkie grupy z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie. Były prace wykonane zbiorowo i indywidualnie.Przedszkole Nr8 z prac własnych i nadesłanych z z Czech oraz z naszego przedszkola i Przedszkola Nr4 zorganizowało wystawę. Na otwarciu wystawy i wręczeniu nagród z naszego przedszkola była grupa ” Sprytków” z Panią W.Piechurą i Pani dyrektor Krystyna Korybska. Otwarcia wystawy dokonała Pani dyrektor Maria Żurawska, informując, że wszystkie prace zostały wyróżnione. Głos także zabrała Pani Wiceburmistrz Maria Piwko i Naczelnik Wydziału Edukacji Pani Izabella Migalska.Obie Panie były zachwycone talentem dzieci.Życzyły dzieciom dalszych sukcesów artystycznych. Dzieci zostały poczęstowane cukierkami a każde przedszkole otrzymało po 3 komplety dobrze wykonanych z drewna Układanek – Przybijanek.Jest to pomoc dydaktyczna rozwijająca inwencję twórczą dzieci. Dziękujemy organizatorom.

« paź
 12345
6789101112
13141516171819
27282930

• MAŁGOSIA: Jeszcze raz dziękuję paniom za wspaniałe przygotowanie naszych kochanych wnucząt do występu .
  • Kasia: Polecam książeczkę bardzo ładna bajka wpadająca szybko w ucho
  • maciek: to jest fajne poprosze autora o 2 część