sobota, 31 października

Dzień Mamy i Taty

25.05.2007 r z okazji Dnia Mamy przedszkolaki zaprosiły swoich Rodziców do ogrodu przedszkolnego na wspólne obejrzenie teatru „Wesoły Klaun” . Program prowadził Kacperek. Dzieci wspólnie zaśpiewały piosenki okazjonalne, Sto Lat, złożyły życzenia , wręczyły laurki wykonane przez siebie. Był też słodki poczęstunek, przygotowany przez najbliższe osoby dziecka. Babcie i mamy upiekły ciasto , ciasto było pyszne. Więzi emocjonalne są ważne dla każdego człowieka. Pomimo upalnego dnia , dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola stanęli na wysokości zadania. Był to dzień. obopólnego okazania sobie szacunku , miłości i zrozumienia. Dziękuję!