Akademia Krasnoludków

Przedszkole Publiczne Nr 2 w Jaworze

Rok szkolny 2008/2009

Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy w przedszkolu z tygodniowym opóźnieniem. 22.10.2008r zebraliśmy się wszyscy w hallu. Tradycyjnie akademię poprowadziła Pani Agnieszka z  Panią Moniką. Nauczyciele i pracownicy administracyjno- obsługowi pokazywali dzieciom zabawy z dziecinnych lat. Był „Balonik”, „Kółko Graniaste”, „Wlazł Kotek”. Panie ćwiczyły, skakały jak żabki, zające a Pan Henio odtańczył krakowiaka. Wszyscy otrzymali gromkie brawa od dzieci , radosny uśmiech i laurki. Pani dyrektor wręczyła pracownikom Dyplomy Uznania, Nagrody Dyrektora, Listy gratulacyjne , życząc wszystkim dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Poinformowała zebranych że Nagrodę Burmistrza otrzymała Pani Irena, a Nagrodę Kuratora Pani Dyrektor. Przy okazji zaprosiła wszystkich pracowników na wycieczkę do Pragi, która odbędzie się 26.10.2008r na koszt przedszkola.

12.10.2007r razem z dziećmi obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Pracownicy przedszkola zamienili się rolami. Przez 30 minut byli uczniami i wykonywali to co polecała im nauczycielka Agnieszka.Dzieci przyglądały się jak ich Panie rytmicznie tańczą i klaszczą.Gdy Pani dyrektor wręczała listy gratulacyjne i nagrody dyrektora pracownikom, dzieci spontanicznie reagowały, podskakiwały i biły brawa. Panie od dzieci otrzymały laurki i szaszłyki owocowe.Były też życzenia i kwiaty od rodziców. Serdecznie dziękujemy.

« paź
 12345
6789101112
13141516171819
27282930

• MAŁGOSIA: Jeszcze raz dziękuję paniom za wspaniałe przygotowanie naszych kochanych wnucząt do występu .
  • Kasia: Polecam książeczkę bardzo ładna bajka wpadająca szybko w ucho
  • maciek: to jest fajne poprosze autora o 2 część